• Wpisów:823
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 19:46
  • Licznik odwiedzin:42 497 / 3146 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
"Wbrew pozorom łatwo kogoś stracić. Schody zaczynają się wtedy, gdy trzeba przyjąć tę stratę."
 

 
"Nie pozwól, by Twoje życie straciło sens, przez osobę, która po prostu nie była Ciebie warta."
 

 
"Jeśli kogoś kochasz, musisz dać mu wolność. Jeśli jest im pisane bycie razem, tak będzie, nie ważne gdzie i kiedy."
 

 
"Jeżeli nadajemy sobie miano przyjaciół, osób którym ufamy to powinno to do czegoś zobowiązywać, ale dobra, pierdole."
 

 
"Każdy zachowuje się tak, jakby był pępkiem świata. Może z wyjątkiem osób naprawdę ważnych - ci [...] nie muszą nic nikomu udowadniać."
 

 
"I nadejdzie chwila błoga , śmierć zabierze oddech mój."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
"Nic tak nie zatruwa powietrza jak rozkładająca się przyjaźń."
 

 
"oczy są ślepe. Szukać należy sercem."
 

 
"nie mam talentu wokalnego ,plastycznego czy jakiegoś innego . ale za to mam talent do pieprzenia sobie życia , mimo własnej woli."
 

 
"I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele?"
 

 
"Nie ma innej drogi do Boga niż przez poznanie siebie. Nie ma też wiary w Boga bez wiary w siebie i ludzi."
 

 
"Zbyt dużo już zapłaciłam za tą miłość i nie koniecznie mi się to opłacało..."
 

 
"Nie oczekiwałam takie zakończenia. Inaczej sobie to wszystko wyobrażałam. Kiedyś, te długie dzienne i nocne rozmowy bez konca, mogliśmy sobie powiedzieć wszystko. A teraz? 5 minutowa rozmowa kończąca się oschłym aha, no, spoko. Boję sie cokolwiek powiedzieć byś mnie źle nie zrozumiał i nie wyniknęła z tego kolejna kłótnia których nie było mało."
 

 
"nie mam pojęcia czy go kocham . naprawdę . nie wiem pierwszy raz czy darzę go tym cholernie mocnym uczuciem . ale lubię myśleć o tym co robiliśmy , uśmiecham się gdy napisze , gdy go dopadnę nie mam najmniejszej ochoty się z nim rozstawać , całować mogłabym się z nim do końca świata , a gdyby teraz wszystko zakończył byłoby mi bardzo , bardzo źle . no serce , chyba jesteśmy na właściwej drodze do szczęścia ."
 

 
"And you'll regret it, but it's too late.You lost me."
 

 
"Jutro jest zawsze czyste, nieskalane żadnym błędem."
 

 
"Ten czas , w którym byłam w nim tak zajebiście zakochana . . Codzienne pisanie historyjek na jego temat , ubóstwianie go w nich , okropna radość , którą sprawiało mi pisanie z nim , momenty w których jego uśmiech , spojrzenie były moją wewnętrzną siłą , dającą powód do przetrwania tych męczących dwudziestu czterech godzin . A dziś ? Przechodząc obok niego , nie mam nawet ochoty odpowiadać na jego " Siema " , nie mam już jak dawniej ochoty szukać go w tłumie , pisać do niego sms - ów , chodzic z nim po szkolnym korytarzu , słuchać jego badziewnych remix-ów , myśleć każdego wieczoru o nim przed zaśnięciem , jarac się nim przed kumpelami , tak bardzo mnie ten egoistyczny dupek zranił."

~~~ zakazana.
 

 
"masz napisane na metce: made in heaven"
 

 
"Zajebiście trudno zrozumieć fakt , że tak bardzo Ci zależało i nagle przestało."
 

 
"Nie za wszystko da się przeprosić, ale wszystko można wybaczyć. Nie wszystko można naprawić, ale wszystko można zacząć od nowa."
 

 
"Wiem, że wszystko już jest zakończone, słowo przepraszam już nie pomoże. łzy już też tutaj nie pomogą. po prostu wszystko poszło się jebać."
 

 
"..siedząc gdzieś, gdziekolwiek, pokochajmy się na nowo.."
 

 
"Czasami po prostu chcę zostać sama.Żeby najgłośniejszym dźwiękiem była cisza, najbardziej widocznym obrazem ciemność..."
 

 
"Kpimy z siebie, rzeczywistości, własnych lęków i obaw. Czasem mijamy się w słowach bo samo patrzenie na klęskę drugiego rani wystarczająco. Masz swoje problemy, ja swoje. Przegadaliśmy je wzdłuż i wszerz, zapiliśmy, odreagowaliśmy. Nic nie działa. Możemy płakać… albo śmiać się by zamaskować lęk, że wyczerpaliśmy magazynek argumentów."